Αποτελέσματα 18/2 & Πρόγραμμα 19/2 Αγώνων ΕΠΣ Σερρών
Αποτελέσματα & Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Σερρών
*Οι ημερομηνίες αγώνων του Πανσερραϊκού, Ηράκλειας, Γαζώρου & Αναγέννησης αναφέρονται στο Σαββατοκύριακο του αγώνα και όχι στην ημέρα/ώρα διεξαγωγής
A23 B21 Γ11
ΣΑΒΒΑΤΟ: 18/2/12 3:30 μμ | | ΚΥΡΙΑΚΗ: 19/2/12 3:30 μμ | |
1. ΑΜΠΕΛΩΝ ΛΒΔΧΡ-Α.ΠΟΡΟΪΑ | 1-3 | 1. ΚΕΡΚΙΝΗ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ | |
2. ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ | 3-0 | 2. ΧΡΙΣΤΟΣ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ | |
3. ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ | 0-1 | 3. ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ | |
4. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΒΑΛΤΕΡΟ | 1-1 | 4. ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΠΕΠΟΝΙΑ | |
5. (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ | 3-0 | 5. ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ | |
6. ΠΡΩΤΗ-ΤΟΥΜΠΑ | 3-1 | 6. ΒΕΡΓΗ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ | |
9. ΧΟΡΤΕΡΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ | 1-4 | 7. ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΨΥΧΙΚΟ | |
10. ΚΟΙΜΗΣΗ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ | 0-5 | 8. ΧΡΥΣΟ-ΝΙΓΡΙΤΑ | |
11. ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ-ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΑ | 5-1 | 7. ΓΟΝΙΜΟ-ΧΑΡΟΠΟ | |
12. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΘΕΡΜΟΠΗΓΗ | 0-7 | 8. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ | |
13. ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ-ΤΕΡΠΝΗ | 0-0 | 9. ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛ | |
14. (ΟΜ.Β)ΘΥΕΛΛΑ-Κ.ΚΑΜΗΛΑ | 1-2 | 10. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ | |
15. ΤΡΙΑΔΑ-ΟΡΕΙΝΗ | 2-1 | 11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΠΑΜΒΛΑΧΙΑΚΟΣ | |
16. ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ | 0-0 | 12. (ΠΑΛΑIOK)ΑΜΦΙΠΟΛΗ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ | |
17. ΚΑΡΠΕΡΗ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ | 2-1 | 13. (ΑΕΡ.Α)ΑΝΑΤΟΛΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | |
18. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ | 0-7 | 14. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ | |
19. Κ.ΔΕΝΔΡΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ | 1-1 | 15. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ-ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ | |
20. ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-Ν.ΣΟΥΛΙ | 1-4 | | |
21. ΙΒΗΡΑ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ | 3-1 | 17. (ΠΟΝΤΙΣΜΝ)ΚΕΣΣΑΝΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ | |
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΕΡ | 5-0 | 18. (ΕΠΤΜΛ)ΠΟΣ 2000-ΛΙΒΑΔΙΑ | |
23. ΠΑΟΚ ΤΡΑΓΙΛΟΥ-ΟΙΝΟΥΣΑ | 3-0 | | |
24. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΑΧΙΝΟΣ | 6-1 | 20. ΔΑΦΝΟΥΔΙ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ | |
23. | | 21. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟ-ΜΠΑΦΡΑ | |
24. | | 22. ΚΡΗΝΙΔΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ | |
.
ΚΥΡΙΑΚΗ: 19/2/12 12:00 πμ |
1. (ΟΜ.Γ)ΑΕΤΟΙ-Α.ΚΑΜΗΛΑ |
2. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΙΝΤ-ΟΜΑΛΟ/ΘΡΑΚΙΚΟ |
3. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ |
|
15/2/2012 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ (1 – 1)
19/2/2012 ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΓΑΖΩΡΟΣ
19/2/2012 ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
19/2/2012 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19/2/2012 15:00 ΑΕ Ποντίων Ξάνθης-Σιδηρόκαστρο
19/2/2012 15:00 Ελπίς Σαπών-Ν.Ζίχνη
19/2/2012 15:00 ΠΑΕ-Φιλυριακός(ΓΥΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 22-2-2012 ΩΡΑ 3:30 μμ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΧΟΡΤΕΡΟ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΙΝΤΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΗ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ
(ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ)ΑΜΠΕΛΟΙ-ΛΙΒ/ΧΩΡΙ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΚΕΡΚΙΝΗ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ
ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΑ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ-ΤΡΙΑΔΑ
ΟΡΕΙΝΗ-ΤΕΡΠΝΗ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΠΕΠΟΝΙΑ