Εγγραφές-μετεγγραφές ερασιτεχνών ποδοσφαιριστών για την περίοδο 2016-2017 Για περισσότερα πατήστε ΕΔΩ

.

.

.

.
Από το Blogger.

.

.
Menu :
 
Σάββατο, 18 Φεβρουαρίου 2012

Αποτελέσματα 18/2 & Πρόγραμμα 19/2 Αγώνων ΕΠΣ Σερρών

0 σχόλια

Αποτελέσματα & Πρόγραμμα Αγώνων ΕΠΣ Σερρών

*Οι ημερομηνίες αγώνων του Πανσερραϊκού, Ηράκλειας, Γαζώρου & Αναγέννησης αναφέρονται στο Σαββατοκύριακο του αγώνα και όχι στην ημέρα/ώρα διεξαγωγής

A23  B21     Γ11

ΣΑΒΒΑΤΟ: 18/2/12 3:30 μμ


ΚΥΡΙΑΚΗ: 19/2/12 3:30 μμ

1. ΑΜΠΕΛΩΝ ΛΒΔΧΡ-Α.ΠΟΡΟΪΑ
1-3
1. ΚΕΡΚΙΝΗ-Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ

2. ΛΙΜΝΟΧΩΡΙ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ
3-0
2. ΧΡΙΣΤΟΣ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ

3. ΑΜΜΟΥΔΙΑ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ
0-1
3. ΒΥΡΩΝΕΙΑ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ

4. ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΒΑΛΤΕΡΟ
1-1
4. ΔΡΑΒΙΣΚΟΣ-ΠΕΠΟΝΙΑ

5. (ΟΜ.Α)ΠΗΓΑΣΟΣ-ΛΕΥΚΩΝΑΣ
3-0
5. ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΑΓ.ΠΝΕΥΜΑ

6. ΠΡΩΤΗ-ΤΟΥΜΠΑ
3-1
6. ΒΕΡΓΗ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ

9. ΧΟΡΤΕΡΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
1-4
7. ΣΚΟΥΤΑΡΙ-ΨΥΧΙΚΟ

10. ΚΟΙΜΗΣΗ-ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ
0-5
8. ΧΡΥΣΟ-ΝΙΓΡΙΤΑ

11. ΑΚΡΙΤΟΧΩΡΙ-ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΑ
5-1
7. ΓΟΝΙΜΟ-ΧΑΡΟΠΟ

12. ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΘΕΡΜΟΠΗΓΗ
0-7
8. ΠΛΑΤΑΝΑΚΙΑ-ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ

13. ΓΕΦΥΡΟΥΔΙ-ΤΕΡΠΝΗ
0-0
9. ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ-ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛ

14. (ΟΜ.Β)ΘΥΕΛΛΑ-Κ.ΚΑΜΗΛΑ
1-2
10. ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-ΑΓΚΙΣΤΡΟ

15. ΤΡΙΑΔΑ-ΟΡΕΙΝΗ
2-1
11. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ-ΠΑΜΒΛΑΧΙΑΚΟΣ

16. ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΣΕΡ
0-0
12. (ΠΑΛΑIOK)ΑΜΦΙΠΟΛΗ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ

17. ΚΑΡΠΕΡΗ-ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ
2-1
13. (ΑΕΡ.Α)ΑΝΑΤΟΛΗ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

18. ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ
0-7
14. ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΑ

19. Κ.ΔΕΝΔΡΑ-ΝΙΚΟΚΛΕΙΑ
1-1
15. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΕΡ-ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΕΡ

20. ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ-Ν.ΣΟΥΛΙ
1-4
16. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ

21. ΙΒΗΡΑ-ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
3-1
17. (ΠΟΝΤΙΣΜΝ)ΚΕΣΣΑΝΗ-ΗΡΑΚΛΗΣ

ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ-ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΣΕΡ
5-0
18. (ΕΠΤΜΛ)ΠΟΣ 2000-ΛΙΒΑΔΙΑ

23. ΠΑΟΚ ΤΡΑΓΙΛΟΥ-ΟΙΝΟΥΣΑ
3-0
19. ΕΛΠ.Ν.ΣΟΥΛΙΟΥ-ΑΝΘΗ

24. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ-ΑΧΙΝΟΣ
6-1
20. ΔΑΦΝΟΥΔΙ-ΔΗΜΗΤΡΙΤΣΙ

23.

21. ΦΛΑΜΠΟΥΡΟ-ΜΠΑΦΡΑ

24.

22. ΚΡΗΝΙΔΑ-ΚΟΡΜΙΣΤΑ

.
ΚΥΡΙΑΚΗ: 19/2/12 12:00 πμ
1. (ΟΜ.Γ)ΑΕΤΟΙ-Α.ΚΑΜΗΛΑ
2. ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΙΝΤ-ΟΜΑΛΟ/ΘΡΑΚΙΚΟ
3. ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ


15/2/2012 ΠΑΝΣΕΡΡΑΙΚΟΣ-ΠΙΕΡΙΚΟΣ  (1 – 1)
19/2/2012 ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ-ΓΑΖΩΡΟΣ
19/2/2012 ΗΡΑΚΛΕΙΑ-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
19/2/2012 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19/2/2012 15:00 ΑΕ Ποντίων Ξάνθης-Σιδηρόκαστρο                     
19/2/2012 15:00 Ελπίς Σαπών-Ν.Ζίχνη
19/2/2012 15:00 ΠΑΕ-Φιλυριακός(ΓΥΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 22-2-2012 ΩΡΑ 3:30 μμ
ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΧΟΡΤΕΡΟ
ΑΓΚΙΣΤΡΟ-ΔΑΣΟΧΩΡΙ
ΑΧΛΑΔΟΧΩΡΙ-ΠΑΟΚ ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ
ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ-ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΙΝΤΙΚΗΣ
ΠΡΩΤΗ-ΣΚΟΥΤΑΡΙ
(ΛΙΒΑΔΟΧΩΡΙ)ΑΜΠΕΛΟΙ-ΛΙΒ/ΧΩΡΙ-ΣΤΡΥΜΟΝΙΚΟ
ΑΝΩ ΠΟΡΟΪΑ-ΣΚΟΤΟΥΣΑ
ΚΕΡΚΙΝΗ-ΜΕΛΕΝΙΚΙΤΣΙ
ΠΟΝΤΙΣΜΕΝΟ-ΧΡΥΣΟΧΩΡΑΦΑ
ΚΑΣΤΑΝΟΥΣΑ-ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ
ΒΑΜΒΑΚΟΦΥΤΟ-ΤΡΙΑΔΑ
ΟΡΕΙΝΗ-ΤΕΡΠΝΗ
ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ-ΠΕΠΟΝΙΑ

ΧΟΡΗΓΟΙ ΑΣΠΙΔΑΣ - INTERNET

Πληροφορίες για ομάδες S.League 2013-14


Google+ Followers

 
ΑΣΠΙΣ ΤΕΡΠΝΗΣ © 2011 DheTemplate.com & Main Blogger . Supported by Makeityourring Diamond Engagement Rings

You can add link or short description here