Αποστολή:
Τσακιρίδης Βασίλης, Σκαπής Κώστας, Τρούπης Δημήτρης, Κοτζάμπασης Γιάννης, Τουλάκης Παναγιώτης, Πέτκος Στυλιανός, Φιλιππίδης Ελευθέριος, Νάτσιας Βασίλης (67΄ Νικολόυ Βαλάντης), Κουβαρδάς Δημήτρης, Χύτας Ανδρέας (75΄ Γκανάτσιας Δημήτρης), Κασαμπαλής Ευάγγελος, Ρήγας Απόστολος, Αλκουσάκης Γιώργος.
Σύνθεση Ροδολίβους:
Πολυχρονίδης, Γεωργαλής, Βογιατζής (75΄ Σύρπας), Καρατζάς Αναστ., Χατζηδαφνής, Σφυρής, Κοτσαντζής, Παπαδανιήλ, Καρατζάς Λευτ., Λάσκαρης, Αργυρόπουλος (88΄ Κλούντζος).
Ένα πρώτο ημίχρονο με εκατέρωθεν ευκαιρίες και από τις δύο ομάδες, με την ομάδα του Ροδολίβους στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων σε αντεπίθεση να κάνει το 1-0. Σκόρερ ο Λάσκαρης.
Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου η ομάδα της Τερπνής μπήκε δυναμικά και στο 48 σε τετ τα τετ του Νάτσια με τον τερματοφύλακα του Ροδολίβους η μπάλα άουτ. Στο 50΄ δοκάρι για τη γηπεδούχο ομάδα.
Στο 55΄ σουτ του Φιλιππίδη αποκρούει ο Πολυχρονίδης σε κόρνερ. Ο κοτζαντζής στο 80΄ και ο σκόρερ στο 84΄ σουτ μέσα από την περιοχή και η μπάλα άουτ.
Ίδια φάση από το Πέτκο στο 85΄ για την Ασπίδα.
Αλλαγές για Ασπίδα: Νάτσιας Βασίλης (67΄ Νικολόυ Βαλάντης), Χύτας Ανδρέας (75΄ Γκανάτσιας Δημήτρης.
Αλλαγές για Ροδολίβος: Βογιατζής (75΄ Σύρπας), Αργυρόπουλος (88΄ Κλούντζος).
Κίτρινες για την Ασπίδα στο 26΄ Τρούπης Δημήτρης, στο 30΄ Κοτζαμπάσης και στο 44΄ ο Φιλιππίδης.
Κίτρινες για το Ροδολίβος στο 31΄ Βογιατζής, στο 44΄ Λάσκαρης, στο 50΄ Αργυρόπουλος και στο 70 ο Κοτσαντζής.
Ντεμπούτο για την Ασπίδα ο νεαρός Νικολάου Βαλάντης που αποκτήθηκε από τον Ατρόμητο Αγ. Δημητρίου – Λειβαδιάς.